Galvo lazer Kazıma makineleri birçok endüstride popüler olan ve geniş bir uygulama alanına sahip makinelerdir. Özellikle aşağıda belirtilen alanlarda işletmenize en uygun galvano lazer makinesini seçerek üretiminizi hızlandırabilir, ürünlerinizi standartlaştırabilir ve pazar payınızı genişletebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve hangi Galvo lazer makinesinin işletmeniz için en iyi olduğunu bulalım.

Deri Markalama & Kesim

Galvo lazer ile deri kesim ve markalama işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ayakkabı, çanta, kemer gibi alanlarda imalatçılarımız bizi tercih etmektedir.

Kumaş Desen & Kesim

Galvo lazer ile kumaş kesim ve markalama işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle penye sektöründeki imalatçılarımız bizi tercih etmektedir.

Pleksi Kesim & Markalama

Galvo lazer ile pleksi kesim ve markalama işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle tabela ve hediyelik eşya sektöründeki imalatçılarımız bizi tercih etmektedir.

Hediyelik Ahşap Pleksi Objeler

alvo lazer ile plastik kesim ve  markalama işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Yalın PVC kesim ve dekorasyon sektöründeki imalatçılarımız bizi tercih etmektedir.

GALVO LAZER SEKTÖRLERİ

Denim Bıyık, Zımpara, Yıpratma

Galvo lazer ile denim kazıma ve yakma işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bıyık, zımpara, destroy, rodeo, desen kazıma gibi pek çok şekilde makinalarımızı kullanabilirsiniz.

Ahşap Mobilya İşleme

Galvo lazer ile ahşap markalama işlerinizi çok hızlı ve temiz sonuçlar elde ederek gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle mobilya sektöründeki imalatçılarımız, detay gerektiren işleri için bizi tercih etmektedir.